Primera Division: Sevilla FC straciła punkty z Rayo

Piłkarze Rayo Vallecano zremisowali u siebie z Sevilla FC 2:2 (1:2) w pierwszym niedzielnym spotkaniu 25. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Campo de Futbol de Vallecas zabrakło kontuzjowanego Grzegorza Krychowiaka, ale goście z Andaluzji bardzo dobrze rozpoczęli ten mecz. Francuz Steven N’Zonzi i Vicente Iborra w niespełna dziesięć minut zapewnili przyjezdnym dwubramkowe prowadzenie.

Dwie minuty przed przerwą kontaktowego gola dla gospodarzy strzelił jednak Angolczyk Manucho, a siedemnaście minut po zmianie stron do wyrównania doprowadził Wenezuelczyk Miku.

Ekipa z Kastylii po siódmym podziale punktów w tym sezonie przesunęła się na piętnaste miejsce w tabeli, natomiast podopieczni Unaia Emery’ego pozostali na piątej pozycji w klasyfikacji.