PSG włączył się do walki o Januzaja

Od kilku tygodni media na Wyspach donoszą, iż Inter Mediolan oraz Real Sociedad zamierzają stoczyć batalię o podpis pomocnika Manchesteru United, Adnana Januzaja. Tymczasem do walki o reprezentanta Belgii włączył się Paris Saint-Germain, który chciałby zawodnika wypożyczyć!

Januzaj nie może liczyć na regularne występy w drużynie prowadzonej przez Louisa van Gaala, co powoduje, iż jego przyszłość na Old Trafford stoi pod znakiem zapytania. Podobno sam zawodnik poważnie myśli o zmianie pracodawcy.

Wykorzystać to zamierzają włodarze aż trzech klubów: Realu Sociedad, Interu Mediolan i PSG. W przypadku tej pierwszej drużyny na transfer ma naciskać David Moyes, który miał okazję współpracować z 19-latkiem, gdy prowadził „Czerwone Diabły”. Z kolei „Nerazzurri” planują odmłodzić drużynę i jednym z pierwszych celów Roberto Manciniego jest utalentowany Belg. Natomiast jeśli chodzi o Francuzów, to ich możliwości zakupu nowych zawodników zostały znacząco ograniczone ze względu na Financial Fair Play. Wypożyczenie pozwoliłoby ominąć restrykcje UEFA.