Puchar Polski: Legia awansowała do półfinału

Legia Warszawa pokonała przed własną publicznością MKS Chojniczankę Chojnice 4:1 (3:1) w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinału Pucharu Polski. Tym samym „Wojskowi” awansowali do kolejnej rundy.

Kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Łazienkowskiej na pierwszego gola w tym meczu czekali zaledwie pięć minut. Na listę strzelców wpisał się wówczas gracz gości, Andrzej Rybski. Gospodarze byli wyraźnie poddenerwowani tym faktem i szybko rzucili się do odrabiania strat. Podopieczni Stanisława Czeczesowa jeszcze przed przerwą trzy razy pokonali Dominika Hładuna. Do siatki bramkarza przyjezdnych trafiali Stojan Vranjes, Aleksandar Prijović oraz Tomasz Brzyski.

Po zmianie stron przewaga Legii nie ustawała. Zaowocowało to kolejną bramką. W 64. minucie gry do siatki Chojniczanki trafił Nemanja Nikolić, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku. Węgier tym samym ustalił rezultat spotkania.