Radoslav Latal: Będzie kilka zmian w składzie

W 22. kolejce Ekstraklasy Piast Gliwice zmierzy się przed własną publicznością z Pogonią Szczecin. Trener “Niebiesko-Czerwonych”, Radoslav Latal przyznał, że w jego zespole będzie kilka zmian w porównaniu z ostatnim meczem przeciwko Górnikowi Łęczna.

– Po ostatnim meczu mamy jeden punkt, ale z gry na pewno nie jestem zadowolony. Teraz – z Pogonią – musimy zagrać lepiej, żeby spełnić nasze ambicje i oczekiwania kibiców – powiedział czeski szkoleniowiec, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

– Zmiany na pewno będą. Choćby wymuszona Macieja Jankowskiego, który nie zagra ze względu na cztery żółte kartki. Ale nie wykluczam też innych ruchów. Gramy u siebie, a to wymaga kilku korekt w składzie – dodał.

– Ja nie patrzę, gdzie jest Legia. Mówi się, że ciąży na nas ogromna presja. Ale my nie zwracamy uwagi na innych. Chcemy grać swoje – najlepiej jak potrafimy. Niech gazety piszą, co muszą. My zajmiemy się naszymi zadaniami – kontynuował.

– Jeśli w piątek wygramy, po dwóch pierwszych meczach będziemy mieli cztery punkty. To jest naprawdę dobry wynik. Wiemy, że czeka nas trudny mecz, ale jesteśmy dobrze przygotowani – zakończył.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Benfica – PSG https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benfica-psg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: RB Lipsk – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rb-lipsk-celtic/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Atletico Madryt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-atletico-madryt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…