Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław, czyli ósme spotkanie, dwunastej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Raków przed tym pojedynkiem z dwunastoma punktami zajmuje dwunaste miejsce w tabeli. Śląsk ma sześć „oczek” więcej, co daje mu dziewiątą lokatę.

My typujemy, że w tym spotkaniu padną przynajmniej trzy bramki. Zaglądamy do naszego systemu statystyk i sprawdzamy ile goli pada w domowych meczach Rakowa, które rozgrywane są w Bełchatowie.

Typy na dziś

W sześciu takich starciach strzelano średnio trzy gole na mecz i cztery razy pokrywano linię 2.5 gola.  Zobaczmy teraz ile goli pada w wyjazdowych meczach Śląska, które były rozgrywane w poniedziałki.

Typy na dziś

Tutaj również otrzymujemy tendencję overową, bo średnio padały również trzy gole na mecz. Do tego w 50 procentach spotkań kibice oglądali przynajmniej trzy bramki.

W związku z tym stawiamy, że dziś w Bełchatowie padną przynajmniej trzy gole.

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.98.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama