Ranieri: Kramarić może stracić kolejne pół roku

Napastnik Leicester City, Andrej Kramarić w styczniu może zostać wypożyczony z klubu -poinformował „Sky Sports”. Trener „Lisów”, Claudio Ranieri powiedział, że Chorwat będzie miał problemy z wywalczeniem sobie miejsca w składzie.

– Jeżeli Andrej pozostanie w naszej drużynie, prawdopodobnie straci kolejne pół roku. Rozmawiałem z nim na ten temat. Trudno będzie mu wywalczyć miejsce w składzie, bo wyżej cenię sobie umiejętności Leonardo Ulloi, Jamiego Vardy’ego i Shinjiego Okazakiego. Będę jednak szczęśliwy, jeżeli Kramarić zdecyduje się na pozostanie w klubie. To fantastyczny zawodnik, który potrafi zdobywać gole – powiedział Ranieri.

Kramarić dołączył do zespołu z King Power Stadium w styczniu ubiegłego roku. Za jego transfer Leicester City zapłaciło HNK Rijeka 9 milionów funtów. W bieżącym sezonie 24-latek wystąpił w dwóch meczach Premier League. Ani razu nie wpisał się na listę strzelców.

Według brytyjskich mediów, Kramarić w styczniu może zostać wypożyczony do jednego z klubów Serie A. Jego sprowadzeniem zainteresowane są m.in. Sampdoria Genua i Torino.