Ricardo Nunes: Wierzę, że możemy wygrać z Legią

– Wierzę, że możemy wygrać z Legią. Pokonaliśmy ich w ubiegłym sezonie w Szczecinie, teraz także możemy – przyznał w swoim ostatnim wywiadzie 29-letni południowoafrykański obrońca Pogoni Szczecin, Ricardo Nunes.

Portowcy po 29. seriach gier plasują się w tabeli piłkarskiej Ekstraklasy na czwartym miejscu. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie czterdzieści pięć punktów, a więc tyle samo co zajmująca trzecią lokatę Cracovia.

– Mam nadzieję, że stadion będzie wypełniony. W meczu są czasami trudne momenty, ale jeśli masz za sobą cały stadion, to dostajesz wtedy porcję energii, której normalnie byś nie miał. Naprawdę, to bardzo ważne dla zawodników, gdy czują wsparcie na boisku – stwierdził doświadczony gracz, cytowany przez „pogonszczecin.pl”.

– Czy znam kogoś z Legii? Znałem Helio Pinto, Dossę Juniora i Orlando Sa. Oni jednak już tam nie grają. Teraz jest Guilherme i trochę rozmawialiśmy, ale nie trzymam się z nim jakoś blisko. On jest Brazylijczykiem, ale sporo pograł także w Portugalii – zaznaczył.

– Wierzę, że możemy wygrać z Legią. Pokonaliśmy ich w ubiegłym sezonie w Szczecinie, teraz także możemy. Legia przegrała nie tak dawno z Termalicą. My z nimi kolejkę wcześniej zremisowaliśmy. Każdy mówił, że Termalika szybko spadnie na drugi poziom i że to słaby rywal. Tymczasem oni w następnej kolejce wygrali z Legią 3:0 – dodał.