Robak i Kownacki trenują indywidualnie

Dawid Kownacki i Marcin Robak nie zagrają w jutrzejszym spotkaniu rewanżowym 1/4 finału Pucharu Polski z Zagłębiem Lubin. W osiemnastce meczowej nie znajdzie się również Maciej Gostomski, Karol Linetty oraz Tomasz Kędziora – informuje oficjalna strona mistrzów Polski.

Do treningów z drużyną nie powrócili jeszcze Dawid Kownacki i Marcin Robak. Obaj zawodnicy Kolejorza nadal ćwiczą indywidualnie pod okiem trenera przygotowania fizycznego, dlatego ich występ w spotkaniu przeciwko Zagłębiu Lubin jest wykluczony.

W osiemnastce meczowej na jutrzejszy mecz nie znajdzie się również Karol Linetty oraz Tomasz Kędziora, którzy odczuwają duże zmęczenie po starciach drużyn narodowych. Ponadto z urazem przywodziciela zmaga się Maciej Gostomski, dlatego bramkarza Lecha czeka kilkudniowa przerwa w treningach.

Dziś z pełnym obciążeniem ćwiczyła trójka piłkarzy, która wczoraj wróciła do stolicy Wielkopolski ze zgrupowań swoich reprezentacji. Tamas Kadar, Gergo Lovrencsics i Dariusz Formella pomimo treningu z drużyną są lekko zmęczeni i ich występ na razie stoi pod znakiem zapytania.

Pozostali zawodnicy nie zgłaszają żadnych urazów i są gotowi do gry. Rewanżowe starcie 1/4 finału Pucharu Polski rozpocznie się o godzinie 20:45 na INEA Stadionie.