Rosja: Kolejna porażka drużyny Kowalczyka

FK Tosno przegrało na własnym stadionie 2:3 z Arsenałem Tuła w spotkaniu 21. kolejki drugiej ligi rosyjskiej. W drużynie gospodarzy w pierwszej połowie meczu występował Marcin Kowalczyk. W przerwie zastąpił go Michaił Miszczenko.

Gole dla gospodarzy strzelili Pawieł Goliszew i Rustem Mukhametshin. Dwie bramki dla gości zdobył Aleksandr Kutyin, a jedno trafienie zaliczył Witalij Fedotow. Tosno od 52. minuty meczu grało w dziesiątkę. Czerwoną kartką ukarany został Nikita Timoszin.

Dla drużyny prowadzonej przez Dmitrija Parfionowa była to trzecia porażka z rzędu przed własną publicznością. Jego zespół ostatni raz wygrał mecz u siebie na początku października.

Po porażce Tosno zajmuje osiemnaste miejsce w tabeli. Ma jeden punkt straty do bezpiecznej strefy. Arsenał Tuła dzięki wygranej awansował na trzecią pozycję w lidze.