Scottish Premiership: Zwycięstwo Saint Johnstone

Saint Johnstone FC pokonało na własnym stadionie Inverness Caledonian Thistle 1:0 w zaległym meczu 25. kolejki ligi szkockiej. Dla gości było to piąte spotkanie z rzędu bez wygranej.

Jedynego gola dla gospodarzy zdobył Christopher Kane. 21-letni piłkarz wpisał się na listę strzelców w 84. minucie gry. Było to jego czwarte trafienie w tym sezonie.

Drużyna z Inverness od 68. minuty meczu musiała grać w dziesiątkę. Swoją drugą żółtą kartkę za faul w polu karnym obejrzał wtedy, Gary Warren. Jedenastki nie wykorzystał jednak David Wotherspoon.

Po zwycięstwie, Saint Johnstone zajmuje piąte miejsce w tabeli. Ma sześć punktów przewagi nad Inverness Caledionian Thistle, które jest na dziewiątej pozycji w lidze.