Segunda Division: Podział punktów na Nuevo Estadio Los Pajaritos

CD Numancia zremisowała przed własną publicznością z Cordoba CF 1:1 (1:1) w niedzielnym meczu 30. kolejki hiszpańskiej Segunda Division.

Kibice zgromadzeni na Nuevo Estadio Los Pajaritos na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do 27. minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Luis Valcarce, który wpakował piłkę do własnej bramki. Gospodarze doprowadzili do wyrównania jeszcze przed przerwą. Niespełna 120 sekund przed zejściem do szatni, bramkarza gości pokonał David Concha. Dla 19-letniego napastnika był to czwarty gol w bieżących rozgrywkach.

Cordoba CF zajmuje aktualnie czwarte miejsce w tabeli Segunda Division. Podopieczni Jose Luisa Oltry mają na swoim koncie 47 punktów, z kolei CD Numancia zdobyła do tej pory 39 „oczek” i znajdują się na piętnastej pozycji.