Sergio Ramos złamał nos Krychowiakowi. Polak będzie grał w masce


Grzegorz Krychowiak do końca bieżącego sezonu będzie grał w specjalnej masce na twarzy. Jest to efekt ostatniego meczu ligowego, w którym 25-latek złamał nos – informuje oficjalna strona andaluzyjskiego zespołu.

Reprezentant Polski urazu doznał podczas sobotniego starcia z Realem Madryt (2:3). Były gracz Stade de Reims, który do Hiszpanii przeniósł się lecie ubiegłego roku, kontuzji doznał podczas starcia z Sergio Ramosem w pierwszej połowie. Po interwencji służb medycznych wrócił on na boisko z opatrunkiem, z kolei po zmianie stron grał w specjalnej masce ochronnej, która teraz towarzyszyć mu będzie do końca obecnych rozgrywek.

Według najnowszych informacji jakie docierają do nas z Półwyspu Iberyjskiego złamanie nie jest poważne i nie będzie potrzebna specjalistyczna operacja. Szczegółowe informacje dotyczące jego stanu zdrowia zostaną podane po tym jak przejdzie on szczegółowe badania.

W bieżącym sezonie ligowym Grzegorz Krychowiak rozegrał 43 spotkania we wszystkich możliwych rozgrywkach, w których strzelił trzy bramki oraz zanotował jedną asystę.