Serie A: Dwóch graczy Hellas Werona na celowniku SSC Napoli

SSC Napoli wzmocnień przed kolejnym sezonem będzie szukało w Weronie – donosi „Corriere del Veneto”. Według najnowszych informacji docierających do nas z Półwyspu Apenińskiego na celowniku Azzurrich znaleźli się dwaj gracze Hellas: Artur Ionita oraz Pierluigi Gollini.

Obaj piłkarze w obecnie trwających rozgrywkach są wyróżniającymi się postaciami w zespole żółto-granatowych. Reprezentant Mołdawii rozegrał w sumie 28 meczów w Serie A, z kolei niezwykle utalentowany 21-letni włoski bramkarz zaliczył 23 występy. Puścił w nich 39 bramek.

Nie pomogło to jednak Gialloblu w utrzymaniu się we włoskiej ekstraklasie. Oficjalnie ekipa ze Stadio Marc’Antonio Bentegodi została zdegradowana w poniedziałek, kiedy to swoje starcie ligowe z Empoli wygrała drużyna Carpi FC.

Spekuluje się, iż Hellas Werona jest skłonny sprzedać swoich kluczowych zawodników, o ile na negocjacyjnym stole pojawi się oferta opiewająca na sześć milionów euro. Podobno SSC Napoli jest gotowe przystać na taką sumę odstępnego.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Sobota 22.02.
https://youtu.be/2Mtu-Vak9_w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙Podcast #kasujemy S01.E53 posłuchaj w Spotify!
https://open.spotify.com/episode/6lpjpMapAweleMYLBYGvzn?si=e-S64IoiT7G_8o8dWsC-sg

Podcast #kasujemy S01.E53 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=09c7301f-50b3-47f5-b5da-65cb79c8b3e4

Load More…