Serie A: Inter przegrał z „Bykami”

Inter Mediolan przegrał u siebie z Torino FC 1:2 (1:0) w ostatnim niedzielnym spotkaniu 31. kolejki włoskiej Serie A. W ekipie gości zabrakło Kamila Glika.

Na Stadio Giuseppe Meazza gospodarze objęli prowadzenie po siedemnastu minutach gry, kiedy to rzut karny wykorzystał Argentyńczyk Mauro Icardi. Wyrównał dziesięć minut po przerwie strzałem z pola karnego Cristian Molinaro.

Dwie minuty później drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Brazylijczyk Miranda i ekipa z Lombardii musiała grać w osłabieniu. Sprawy jeszcze bardziej się skomplikowały dla podopiecznych Roberto Manciniego, gdy za faul taktyczny usunięty z murawy został również Japończyk Yuto Nagatomo.

Minutę później rzut karny dla przyjezdnych wykorzystał Andrea Belotti i zespół ze stolicy Piemontu nie wypuścił już z rąk dziewiątej w sezonie wygranej. Dzięki niej „Byki” przesunęły się na dwunaste miejsce w tabeli. „Nerazzurri” doznali natomiast ósmej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na piątej pozycji w klasyfikacji.