Serie A: Podział punktów w derbach Werony

Chievo Werona zremisowało 2:2 z Hellasem w spotkaniu 35. kolejki włoskiej Serie A. Wszystkie gole padły w tym spotkaniu przed przerwą.

Derbowe starcie zapowiadało się niezwykle interesująco – obie ekipy z Werony dzielił w tabeli tylko jeden punkt. Już w 9. minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Paloschi.

Niewiele ponad kwadrans później wynik brzmiał już 1:2, a gole dla Hellasa zdobywali Gomez oraz niezawodny Toni, dla którego był to już gol nr 149 na włoskich boiskach.

Pięć minut przed przerwą do wyrównania doprowadził Pellissier po strzale z rzutu karnego i, jak się później okazało, był to ostatni gol tego meczu.

Podział punktów w tym spotkaniu oznacza, że Chievo awansowało na dwunastą pozycję w tabeli. Hellas nadal jest piętnasty.

******
35. kolejka Serie A:

Chievo Werona – Hellas Werona 2:2 (2:2)
Bramki: Paloschi 9, Pellissier (k) 40 – Gomez 20, Toni 26

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…