Serie A: Podział punktów w Neapolu

SSC Napoli zremisowało przed własną publicznością z AC Milan 1:1 (1:1) w poniedziałkowym meczu 26. kolejki włoskiej Serie A.

Kibice zgromadzeni na Stadio San Paolo na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do 39. minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Lorenzo Insigne. 24-letni Włoch popisał się precyzyjnym uderzeniem z dystansu i nie dał szans bramkarzowi gości. Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Giacomo Bonaventura, który trafił do siatki gospodarzy uderzeniem z najbliższej odległości.

SSC Napoli zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli Serie A. „Azzurri” mają na swoim koncie 57 punktów, z kolei AC Milan zdobył do tej pory 44 „oczka” i znajduje się na szóstej pozycji.