Serie A: Wyjazdowa wygrana Torino, grał Glik

Bologna FC przegrała przed własną publicznością z Torino FC 0:1 (0:0) w sobotnim spotkaniu 33. kolejki włoskiej Serie A.

Kibice zgromadzeni na Stadio Renato Dall’Ara jedyne trafienie w tym meczu zobaczyli w drugiej minucie doliczonej do regulaminowego czasu gry. Na listę strzelców wpisał się wówczas Andrea Belotti, który skutecznie wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu Luci Rossettiniego.

Warto odnotować, że przez pełne 90 minut w barwach gości grał Kamil Glik. Dla polskiego obrońcy był to 30 mecz na boiskach Serie A w tym sezonie.

Torino FC zajmuje aktualnie dziesiąte miejsce w tabeli Serie A. Podopieczni Giampiero Ventury mają na swoim koncie 42 punkty, z kolei Bologna FC zdobyła do tej pory 37 „oczek” i znajduje się na trzynastej pozycji.