Serie A: Wyjazdowe zwycięstwo Torino

Piłkarze US Citta di Palermo przegrali przed własną publicznością z Torino FC 1:3 (1:2) w niedzielnym meczu 25. kolejki włoskiej Serie A. Przez pełne 90 minut w barwach gości grał Kamil Glik.

Jednym z bohaterów tego spotkania był Ciro Immobile, który zdobył dwie bramki. 25-latek wpisał się na listę strzelców w 19. i 69. minucie rywalizacji. Trzecie trafienie dla przyjezdnych zaliczył Geancarlo Gonzalez, który wbił piłkę do własnej siatki.

Honorową bramkę dla gospodarzy strzelił Alberto Gilardino, a asystował mu Michel Morganella.

Dzięki wygranej, Torino awansowało na 11. miejsce w tabeli Serie A. Drużyna Kamila Glika ma na swoim koncie 31 punktów, z kolei Palermo zdobyło do tej pory 26 „oczek” i znajduje się cztery lokaty niżej.