Simon Mignolet wkrótce podpisze nowy kontrakt

27-letni belgijski bramkarz Liverpoolu, Simon Mignolet już wkrótce podpisze nowy, długoterminowy kontrakt z ekipą z czerwonej części Merseyside – donosi „Daily Express”.

Rozmowy pomiędzy zainteresowanymi stronami prowadzone są według najnowszych informacji docierających do nas z Wysp Brytyjskich na bardzo zaawansowanym poziomie, tak więc można się spodziewać, iż podpis pod umową były gracz Sunderlandu złoży jeszcze w tym miesiącu.

Drugi bramkarz belgijskiej drużyny narodowej, który w ostatnim czasie spotkał się z wielką krytyką ze strony angielskich mediów, na Anfield przeniósł się w lecie 2013 roku za nieco ponad siedem milionów funtów. Od tamtego momentu wychowanek Sint-Truiden jest podstawowym golkiperem The Reds.

W bieżącym sezonie Simon Mignolet we wszystkich możliwych rozgrywkach rozegrał dwadzieścia dwa spotkania, w których puścił dwadzieścia trzy gole. Siedem razy schodził z boiska z czystym kontem. Ponadto warto zaznaczyć, iż dotychczasowa umowa Belga z Liverpoolem wygasa dopiero wraz z końcem czerwca 2018 roku.