Singiel na dziś: Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks

Typy na dziś

Singla na niedzielę 31. dzień marca zagramy w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Milwaukee Bucks pokonają Atlanta Hawks przynajmniej czterema punktami. Wielką niewiadomą jest występ w barwach Kozłów Giannisa Antetokounmpo. Greek Freak podkręcił sobie kostkę i jego występ w dzisiejszym meczu stoi pod znakiem zapytania. Obecnie status Giannisa jest określony jako questionable, ale nie zdziwimy się jeśli dziś wystąpi, a jutro (Bucks grają back to back) na Brooklynie weźmie sobie wolne.

Czy Antetokounmpo zagra, czy nie, to i tak Milwaukee są według nas faworytem. Atlanta ma fajny, młody zespół, ale potyczka z liderem Konferencji Wschodniej nie będzie należała do łatwych.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy Milwaukee Bucks pokonają Atlantę Hawks i pokryją handicap -3.5 pkt.

Porcja statystyki:

Kiedy Bucks grali w tym sezonie na wyjeździe jako faworyt, wygrali 21 z 31 spotkań (67.7 proc.) ze średnią różnicą 5.9 pkt. Z drugiej strony kiedy Atlanta grała u siebie jako underdog, przegrała 19 z 30 spotkań, ze średnią różnicą -5.5 pkt.

Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks, typ: 2 (-3.5), kurs: 1.63.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…