Singiel na dziś: Boston Celtics – Detroit Pistons

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na środę 15. dzień stycznia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Boston Celtics wygrają we własnej hali z Detroit Pistons różnicą przynajmniej 10 punktów.

Jak radzą sobie Boston Celtics?

Gracze z Bostonu zajmują drugie miejsce w Konferencji Wschodniej i do tej pory zgromadzili dwadzieścia siedem zwycięstw i tylko jedenaście porażek. Na swoim parkiecie wygrali aż szesnaście spotkań i tylko w trzech musieli przełknąć gorycz porażki. Mimo przebudowy składu, jaka miała miejsce między sezonami, Celtics nadal są wielką siłą na Wschodzie.

Jak radzi sobie Detroit Pistons?

Zespół z Detroit plasuje się na jedenastej pozycji w tej samej konferencji i wygrał tylko czternaście meczów w tym sezonie, a w dwudziestu siedmiu schodził z parkietu pokonany. Tłoki ze stanu Michigan kompletnie nie radzą sobie na wyjazdach, gdzie przegrali aż czternaście z dwudziestu spotkań. Pistons oprócz słabego składu mają w zespole plagę kontuzji, której ofiarą padł Blake Griffin, który poddał się operacji i już nie zagra w tym sezonie.

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy, że Boston Celtics pokonają Detroit Pistons różnicą przynajmniej dziesięciu punktów. Jak już nie raz podkreślaliśmy – lubimy grać na Celtics, gdy grają u siebie. Rzadko kiedy odpuszczają słabym rywalom, tylko śrubują wynik do maksimum. W ostatnim meczu przeciwko Bulls wygrali różnicą 12 punktów, a spotkanie wcześniej rozgromili Pelicans 35 punktami. Dlatego stawiamy, że Celtowie wygrają dzisiejsze spotkanie i pokryją handicap -9.5 pkt.

Na koniec jak zawsze porcja statystyki: gdy Celtics grali w tym sezonie przed własną widownią wygrali aż 84.2 procent spotkań ze średnią różnica 9.2 pkt. Natomiast Pistons gdy grali na wyjazdach jako underdog przegrali aż dwanaście z piętnastu meczów ze średnią różnicą -10.4 pkt.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Boston Celtics – Detroit Pistons, typ: 1 (-9.5 pkt), kurs:  1.86.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Nowy bonus w Fortunie! https://tylkopilka.pl/nowy-bonus-w-fortunie/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-26/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Milan – Juventus – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/milan-juventus-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama