Singiel na dziś: Espanyol – Ferencvaros

Typy na dziś

Typy do Singla na czwartek 19. dzień września wybraliśmy z Ligi Europy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Nie chcieliśmy grać w Singlu Ligi Europy, ale nie mamy wyjścia. Poza tymi rozgrywkami niewiele jest do grania w świecie piłki nożnej, a w MLB coraz częściej padają niespodziewane wyniki.

Typujemy, że w meczu Espanyolu Barcelona z Ferencvarosem padną przynajmniej trzy bramki. W każdym z sześciu pojedynków Hiszpanów w eliminacjach do fazy grupowej była pokrywana linia 2.5 gola. Do tego w dwóch ostatnich meczach w La Liga z ich udziałem również strzelono więcej niż dwie bramki.

Uważamy, że różnica sportowa między Espanyolem a Ferencvarosem jest tak duża, że Hiszpanie powinni łatwo i wysoko wygrać to spotkanie. Nie zdziwimy się jeśli sami gracze z Barcelony pokryją linię bramkową. Ewentualne trafienie dla mistrzów Węgier, będzie dla nas miłym bonusem.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Espanyol – Ferencvaros, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.78.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama