Singiel na dziś: Golden State Warriors – Denver Nuggets

Singiel na dziś: Golden State Warriors – Denver Nuggets
3 (60%) 2 głosów

Singla na wtorek 2. dzień kwietnia zagramy w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Golden State Warriors pokonają na swoim parkiecie Denver Nuggets przynajmniej ośmioma punktami. Dziś w Oracle Arena spotkają się dwie najlepsze drużyny Konferencji Zachodniej. Lepszy bilans mają obecnie obrońcy tytułu, ale w przypadku wygranej Nuggets, obie drużyny będą miały taki stosunek wygranych do porażek (52-25). Naszym zdaniem do tego nie dojdzie, bo uważamy, że GSW pewnie obronią pozycję nr jeden na Zachodzie.

Nuggets ostatnio znacznie obniżyli loty, zdobywając zaledwie średnio 110.9 pkt na mecz, co jest 19. wynikiem w lidze. Do tego dodajmy słabą skuteczność rzutów za trzy (35 proc) i jawi nam się mały kryzys ekipy z Kolorado.

Warriors mają swoje słabsze chwile w meczach bez stawki, ale dziś motywacji nie powinno im zabraknąć. Obrona pierwszego miejsce na Zachodzie jest ważna, bo oczywiście zapewnia przewagę własnego parkietu przez całe Playoffs. Liczymy, że GSW podejdą poważnie do meczu, a jeśli to zrobią powinni wygrać przekonująco.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że Golden State Warriors wygrają z Denver Nuggets i pokryją handicap -7.5 pkt.

Porcja statystyki:

Kiedy Nuggets grali w tym sezonie na wyjeździe jako underdog, przegrali aż 10 z 18 spotkań, ze średnią różnicą -4.1 pkt. Z drugiej strony kiedy w ostatnich czterech latach Warriors grali u siebie jako faworyt, będąc po meczu z rywalem z konferencji wschodniej (Hornets) i wygrali ostatnie spotkanie 20 lub więcej punktami (137:90 z Hornets), to wygrywali kolejne mecze aż 15 z 17 takich przypadków. Co dla nas ważne w jedenastu z nich pokrywali linię handicapu, która obecnie wynosi -8 pkt.

Golden State Warriors – Denver Nuggets, typ: 1 (-7.5), kurs: 1.72.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB