Singiel na dziś: Indiana Pacers – Dallas Mavericks

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na poniedziałek 3. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Indiana Pacers pokona u siebie Dallas Mavericks przynajmniej trzema punktami.

Jak radzą sobie Pacers?

Drużyna z Indianapolis zajmuje piąte miejsce w Konferencji Wschodniej, mając na koncie 31 zwycięstw i 18 porażek. Ostatnio przegrali u siebie… Nie, przegrali to za mało powiedziane. Oni się skompromitowali ulegając we własnej hali nowojorskim Knicks. Owszem wpadki zdarzają się każdej drużynie, ale u siebie? I to z Knicks? Gorzej już być nie może, a skoro tak, to będzie już tylko lepiej, na co liczymy typując ich zwycięstwo przeciwko zespołowi z Dallas.

Jak radzą sobie Mavericks?

Mavericks są szóstą siłą na Zachodzie, ale mają poważny problem, bo na kilkanaście dni, ze składu z powodu kontuzji kostki wypadł ich lider Luka Doncic. Do tego nie w pełni sił i zdrowia jest drugi z liderów, czyli Kristaps Porzingis, ale ten przynajmniej ma szansę dziś zagrać. Bez Doncica można wygrać z Atlantą i ale już przeciwko Indianie będzie ciężko o kolejne zwycięstwo.

Na co postawić i dlaczego?

My stawiamy na Indianę, że pokona dziś Mavs i pokryje handicap -2.5 pkt. Nie sądzimy, aby dysponujący ogromnym potencjałem gospodarze zagrali dwa złe mecze z rzędu. Do tego za Pacers przemawia statystyka.

Gdy Indiana grała w tym sezonie u siebie jako faworyt wygrała siedemnaście z dwudziestu jeden spotkań, ze średnią różnicą 6.9 pkt. Do tego Pacers dobrze reagują po niepowodzeniach. Grając bezpośrednio po porażkach, gospodarze wygrali aż dwanaście z siedemnastu meczów ze średnią różnica 5.5 pkt.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Indiana Pacers – Dallas Mavericks: typ: 1 (-2.5) , kurs:  1.70.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!