Singiel na dziś: Oakland Athletics – Kansas City Royals

Typy na dziś

Typy do Singla na środę 18. dzień września wybraliśmy z najlepszej, bejsbolowej ligi świata, czyli MLB. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Ligi Mistrzów dziś nie dotykamy. Wczorajsze mecze pokazały jak nieprzewidywalne są te rozgrywki. Dzisiejsze spotkania nie wyglądają zachęcająco, aby włożyć w nie jakąkolwiek gotówkę.

Dlatego lecimy do słonecznej Kalifornii i stawiamy, że Oakland Athletics pokonają Kansas City Royals różnicą przynajmniej dwóch runów. Minionej nocy gospodarze wygrali drugi mecz serii i dziś przed zespołami tzw. rubber game, czyli decydujące starcie, które wskaże zwycięzcę serii.

Więcej motywacji mają z pewnością gracze z Oakland, którzy muszą wygrywać, aby utrzymać dziką kartę do Playoffs. Goniący ich Cincinnati Red również wygrywają swoje mecze, zatem nie ma miejsca na porażki.

Naszym zdaniem Athletics dziś pewnie pokonają Royals i pokryją handicap -1.5 runa. Gdyby komuś znudziły się mecze Ligi Mistrzów, to może sobie obejrzeć to spotkanie, które rozpocznie się o godz. 21:37.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Oakland Athletics – Kansas City Royals, typ: 1 (-1.5), kurs: 1.80.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama