Singiel na dziś: Young Boys – FC Zurich

Typy na dziś

Singla na niedzielę 17. dzień lutego zagramy szwajcarskiej Super League, w której dziś zostaną rozegrane trzy spotkania 21. kolejki. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że Young Boys pokonają przed własną widownią FC Zurich różnicą przynajmniej dwóch bramek. Gospodarze są oczywiście liderem rozgrywek, a goście zajmują czwarte miejsce w tabeli. Jednak różnica punktowa między tymi drużynami jest gigantyczna. Zespół z Berna ma 53 punkty, a drużyna z Zurichu 28 i to naszym zdaniem pokazuje również różnicę sportową między tymi ekipami.

Zurich jest na serii dwóch porażek z rzędu na wyjazdach i w każdym z tych meczów przegrywał różnicą dwóch bramek. Young Boys na własnym stadionie wygrali aż 9 z 10 meczów, ale rundę wiosenną rozpoczęli od wyjazdowego remisu z Thun.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Nie mamy wątpliwości, że Young Boys są lepszą drużyną, w związku z tym stawiamy, że gospodarze dziś wygrają i pokryją handicap 0:1.

Young Boys – FC Zurich, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 2.14.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…