Singiel z tenisa: Arnaboldi – Klein

Typy tenisowe

Nowy tydzień typowania tenisa rozpoczniemy we włoskim Challengerze w Bergamo. Bierzmy na tapetę spotkanie reprezentanta gospodarzy Andrea Arnaboldiego ze Słowakiem Lukasem Kleinem.

Mimo 21 lat Słowak bardzo powoli wchodzi w zawodowy tenis. Od 4 lat jest na listach rankingu ATP lecz notuje zaledwie do kilkunastu spotkań w ciągu roku w turniejach tej rangi.

Arnaboldi ma znacznie większe doświadczenie. Mimo iż Włoch preferuje korty ziemne, to bardzo dobrze się pokazał w ubiegłym tygodniu na kortach we Francji gdzie doszedł do trzeciej rundy. Jego przeciwnik też próbował tam sił, ale odpadł w pierwszej rundzie z graczem z 952 miejsca z rankingu ATP.

Stawiamy na zwycięstwa Włocha, który będzie miał za sobą własną publiczność.

Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem będziemy podawali Singla na nocne mecze z NBA. 

Andrea Arnaboldi – Lukas Klein, typ: 1, kurs: 1.74.

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.