Singiel z tenisa: Kolar – Janvier

Typy tenisowe

Z typami z tenisa wracamy na turniej Challengera w Quimper we Francji. Wybraliśmy spotkanie między reprezentantem gospodarzy Maximem Janvierem, a Czechem Zdenkiem Kolarem.

Obaj gracze mają nieudany początek sezonu, bo przygodę w Australian Open zakończyli już w kwalifikacjach. Czech odpadł po pierwszej rundzie eliminacji,  a Janvier w kolejnej. Kolar trafił trochę pechowo, ponieważ grał przeciwko tenisiście, który wcześniej wygrał turniej w Nowej Zelandii.

Czech jest wszechstronnym zawodnikiem i nie ma swojej ulubionej nawierzchni. Natomiast Francuz preferuje twarde korty i w ostatnich sezonach najczęściej grał na takich.

Pod koniec 2019 roku zerkaliśmy na turniej w Bratysławie, gdzie swoje mecze rozgrywał Czech. Zagrał wtedy bardzo dobre zawody, w których ograł kilku graczy specjalizujących się w grze na twardej nawierzchni.

Zawodnicy rozegrali między sobą tylko jedno spotkanie, które zakończyło się zwycięstwem Czecha 2-1. Kolar w poprzednim roku rozegrał 41 spotkań „na hardzie” z czego 24 wygrał i 17 przegrał (58%). Francuz miał więcej zwycięstw (28) lecz miał też więcej porażek 26 (52%).

My w tym spotkaniu stawiamy na Czecha po bardzo dobrym kursie 1.84.

Maxim Janvier – Zdenek Kolar, typ: 2, kurs: 1.84.

Typy na dziś

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===