Śląsk Wrocław – Cracovia – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Śląsk Wrocław – Cracovia, czyli drugie spotkanie piątej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Śląsk bardzo dobrze rozpoczął sezon i jest liderem rozgrywek. W czterech meczach nowego sezonu wrocławianie zgromadzili 10 punktów i jeszcze nie zaznali smaku porażki. Cracovia ma trzy punkty mniej od Śląska i zajmuje obecnie piątą pozycję w tabeli.

Stawiamy, że w tym pojedynku padną przynajmniej trzy bramki. Zaglądamy do naszego systemu statystyk i sprawdzamy jak Śląsk radził sobie na własnym stadionie, kiedy grał po ośmiu dniach odpoczynku, wszak gospodarze grali ostatnio w piątek.

Typy na dziś

Widzimy, że w trzech takich pojedynkach padały średnio cztery gole na mecz i za każdym razem była pokrywana linia 2.5 gola.

Sprawdziliśmy także wyniki Cracovii, gdy grała na wyjeździe w sobotnie popołudnia. W tych spotkaniach padało średnio 2.86 gola na mecz i trzy razy (z siedmiu) padały ponad dwie bramki.

Do tego zerknijmy ile goli padało w meczach, które sędziował Daniel Stefański, czyli arbiter tego pojedynku.

Typy na dziś

W trzynastu takich meczach aż osiem razy pokrywano linię 2.5 gola, a średnio padało aż 3.31 gola na mecz.

W związku z tym stawiamy, że w meczu Śląska z Cracovią padną przynajmniej trzy bramki.

Śląsk Wrocław – Cracovia, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 2.04.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś