Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok, czyli drugie spotkanie jedenastej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Śląsk po dziesięciu kolejkach zajmuje w tabeli czwarte miejsce z dorobkiem siedemnastu punktów. Jagiellonia natomiast ma tylko punkt mniej, ale plasuje się dwa piętra niżej, czyli na szóstej pozycji.

Typujemy, że w tym meczu padną mniej niż trzy bramki, gdyż tak nam podpowiada nasz system statystyk. Zaglądamy do niego i sprawdzamy ile bramek pada a piątkowe popołudnia na stadionie we Wrocławiu.

Typy na dziś

System zwrócił nam tylko dwa takie spotkania ze średnią dwa gole na mecz i bez pokrycia linii 2.5 gola. Trochę mała próbka, ale zobaczmy jeszcze ile goli pada w piątkowych spotkaniach Jagiellonii, które były rozgrywane na wyjazdach.

Typy na dziś

Tutaj mamy większą próbkę, bo aż osiem pojedynków, w których zaledwie trzy pokrywano linię 2.5 gola. Średnio w tym starciach padało dokładnie 2.5 gola na mecz.

Sprawdziliśmy jeszcze ile goli pada w meczach, które w piątki sędziował Paweł Raczkowski. Okazuje się, że średnio w spotkaniach z jego udziałem pada 2.56 gola na mecz i w zaledwie czterech z dziewięciu takich spotkań padały więcej niż dwie bramki.

Dlatego uważamy, że dziś we Wrocławiu w spotkaniu Śląska z Jagiellonia zobaczymy mniej niż trzy gole.

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.90.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

Reklama


Typy na rzuty rożne: Ajax – FC Volendam https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ajax-fc-volendam/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Groningen – Cambuur https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-groningen-cambuur/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Mainz – Borussia Dortmund https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-mainz-borussia-dortmund/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…