Sławomir Peszko: Będziemy chcieli pokonać Zabrzan przede wszystkim jakością

Już w najbliższy piątek Lechia Gdańsk zmierzy się w ramach 12. kolejki Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze. Jak przyznał tuż przed spotkaniem pomocnik Biało-Zielonych, Sławomir Peszko ekipę prowadzoną przez Leszka Ojrzyńskiego będą chcieli pokonać oni przede wszystkim swoją jakością czysto piłkarską.

W obecnie trwających rozgrywkach były gracz poznańskiego Lecha rozegrał cztery mecze. W dwóch z nich na placu gry przebywał przez pełne dziewięćdziesiąt minut. 30-latek nie zdobył ani jednego gola, nie zanotował również żadnej asysty.

– Będę starał się wywalczyć sobie miejsce w pierwszym składzie. Mam trochę czasu, żeby przekonać do siebie trenera i chcę ten czas dobrze wykorzystać. Zdajemy sobie sprawę, że mecz z Górnikiem nie będzie łatwy, bo to zespół prowadzony przez trenera Leszka Ojrzyńskiego – powiedział Sławomir Peszko, cytowany przez “lechia.pl”.

– A znamy przecież jego podejście do piłkarzy, wiemy, że oczekuje zadziorności i preferuje agresywną taktykę. Ale my mamy w kadrze piłkarzy z wysokimi umiejętnościami i będziemy chcieli pokonać Górnika przede wszystkim jakością – kontynuował reprezentant Polski.

– Chcemy wydłużyć naszą serię zwycięstw, bo celem Lechii nie jest bycie w ósemce tylko po to, żeby być pewnym utrzymania na następny sezon. My walczymy o miejsce na podium i tego się trzymamy – dodał doświadczony skrzydłowy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Ajax – FC Volendam https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ajax-fc-volendam/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Groningen – Cambuur https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-groningen-cambuur/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Mainz – Borussia Dortmund https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-mainz-borussia-dortmund/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…