Slovan Bratysława – Trencin – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Slovan Bratysława – Trencin. Typy bukmacherskie do Singla, na sobotę 5. dzień grudnia, wybraliśmy ze słowackiej Fortuna Ligi. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Slovan Bratysława pokona Trencin różnicą przynajmniej trzech bramek.

Jest to ryzykowny typ, ale naszym zdaniem warty zagrania. Trencin bowiem jest najgorszą drużyną w całej lidze, jeśli chodzi o mecze na wyjazdach. Obecnie jest na serii czterech porażek z rzędu na obcych boiskach, a w całym sezonie nie wygrał poza domem żadnego spotkania, notując zaledwie trzy remisy.

Slovan jest oczywiście liderem rozgrywek na Słowacji i po chwilowym kryzysie nie ma już śladu. Obrońcy tytułu  wygrali trzy mecze z rzędu i naszym zdaniem wygrają dziś kolejny raz.

Kwestia handicapu jest oczywiście najbardziej niepewna, ale uważamy, że ekipa ze Stolicy pokryje go z łatwością wygrywając np 3:0. A może wyżej…

Slovan Bratysława – Trencin, typ:  1  (handicap 0:2), kurs: 2.50.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”