St. Mirren – Celtic – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś

St. Mirren – Celtic. Typy bukmacherskie do Singla, na środę 16. dzień września, wybraliśmy z szkockiej Premiership. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Nie ma dziś zbyt wielkiego wyboru do grania, ponieważ nie chcemy grać ani eliminacji do Ligi Mistrzów, ani tym bardziej zmagań o Ligę Europy. Dlatego wybierzemy się do Szkocji.

Typujemy, że Celtic Glasgow zdobędzie przynajmniej trzy bramki, w wyjazdowym spotkaniu z St. Mirren. Jest to chyba jedyny sensowny rynek, który można wybrać z tego pojedynku.

Co prawa Celtic nie zdobył na tym terenie trzech bramek od sześciu lat, ale liczymy, że dziś przerwie tą “złą” passę i trzykrotnie pokona bramkarza gospodarzy.

St. Mirren – Celtic, typ:  2  powyżej 2.5 gola, kurs: 1.70.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Ferencvaros – Molde https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ferencvaros-molde/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-35/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Austria II – Horn – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/austria-ii-horn-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…