Stephan El Shaarawy: Musimy w Baku zaprezentować maksymalne zaangażowanie

Reprezentacja Włoch już w najbliższą sobotę zmierzy się z Azerbejdżanem w ramach eliminacji do EURO 2016. Zdaniem napastnika AS Monaco FC, Stephana El Shaarawy’ego maksymalne zaangażowanie pozwoli jego drużynie zwyciężyć na trudnym terenie.

Dla Squadra Azzurra ewentualne trzy punkty zdobyte w Baku będą oznaczać bezpośredni awans na przyszłoroczne mistrzostwa Europy, bez względu na wyniki innych starć w grupie H.

– Z całą pewnością będzie to dla nas bardzo ważny mecz, ponieważ zwycięstwo przypieczętuje nasz awans – powiedział Stephan El Shaarawy, cytowany przez „Football Italia”.

– Nie możemy oczywiście lekceważyć naszych przeciwników. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do tego meczu, musimy jednak na boisku zaprezentować maksymalne zaangażowanie – kontynuował.

– Czuję spore zaufanie ze strony Antonio Conte. Jestem bardzo zadowolony z mojego ostatniego meczu w narodowych barwach – dodał były gracz włoskiego AC Milan, który do Ligue 1 przeniósł się podczas tegorocznego letniego okienka transferowego.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy