Super Lig: Galatasaray wygrał z Sivassporem

Galatasaray Stambuł pokonał na własnym stadionie Sivasspor 3:1 w spotkaniu 18. kolejki ligi tureckiej. Dla gospodarzy był to siódmy z rzędu mecz bez porażki.

Pierwszego gola dla drużyny ze Stambułu zdobył Selcuk Inan po strzale z rzutu karnego w 14. minucie gry. Dziesięć minut później bramkarza rywali po raz drugi pokonał Sinan Gumus. Po przerwie honorową bramkę dla gości strzelił David Teixeria, a wynik na 3:1 ustalił Burak Yilmaz, który wykorzystał jedenastkę.

Po zwycięstwie, Galatasaray zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Ma osiem punktów straty do lidera, Besiktasu Stambuł. Sivasspor po porażce jest na piętnastej pozycji w lidze. Ma jeden punkt przewagi nad strefą spadkową.

W następnej serii gier, Galatasaray zmierzy się z Osmalisporem. Rywalem Sivvasporu będzie Eskisehirspor.