Super Lig: Osmanlispor pokonał Rizespor

Piłkarze Osmanlisporu pokonali na wyjeździe w meczu 29. kolejki tureckiej ekstraklasy Rizespor 1:0 (0:0). Dla gości sobotniego starcia jest to dwunaste zwycięstwo w bieżącym sezonie ligowym.

Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Raul Rusescu. 27-letni rumuński napastnik na listę strzelców wpisał się na siedem minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Dla doświadczonego snajpera jest to dziewiąte trafienie w obecnie trwającej kampanii.

Caykur Rizespor po 29. seriach gier plasuje się w tabeli Super Lig na odległym czternastym miejscu. Z kolei ekipa z Osmanli Stadyumu zajmuje piątą lokatę. Liderem na chwilę obecną jest Besiktas.

Warto zaznaczyć, iż w tym meczu wystąpiło dwóch Polaków. Od pierwszej do ostatniej minuty w barwach gospodarzy grał Patryk Tuszyński, natomiast w drużynie z Ankary przez 77 minut na boisku przebywał Łukasz Szukała.