Super Lig: Rizespor rozbił Trabzonspor, Tuszyński na ławce

Rizespor rozbił u siebie Trabzonspor 3:0 (2:0) w sobotnim spotkaniu 15. kolejki rozgrywek tureckiej Super Lig. Cały mecz z ławki rezerwowych obserwował Patryk Tuszyński.

Na Yeni Rize Sehir Stadium goście mogli objąć prowadzenie, ale rzut karny zmarnował Paragwajczyk Oscar Cardozo. To zemściło się w końcówce pierwszej połowy.

Tuż przed przerwą w niespełna dwie minuty do siatki przyjezdnych trafili kolejno Kameruńczyk Leonard Kweuke oraz Murat Duruer. Po zmianie stron siedemnaście minut przed końcem piąte zwycięstwo w sezonie przypieczętował Deniz Kadah.

Dzięki niemu ekipa z Rize awansowała na ósme miejsce w tabeli. Zespół z Trabzonu doznał natomiast siódmej porażki w bieżących rozgrywkach i spadł na dziewiątą pozycję.