Super Lig: Zwycięstwo Osmanlisporu

Osmanlispor FK pokonał na własnym stadionie Sivasspor 4:0 w spotkaniu 20. kolejki ligi tureckiej. Łukasz Szukała nie znalazł się w kadrze meczowej gospodarzy.

W pierwszej połowie spotkania gole dla stołecznego klubu zdobyli Raul Andrei Rusescu i Gabriel Torje. Po przerwie trafienie zaliczył również Pape Alioune Ndiaye, a wynik na 4:0 ustalił w 86. minucie gry Mehmet Guven.

Dzięki wygranej zespół prowadzony przez Mustafę Resita Akcay’a awansował na dziewiąte miejsce w tabeli. Ma jedenaście punktów przewagi nad strefą spadkową, w której znajduje się Sivasspor.

W następnej serii gier drużyna z Ankary zagra z Konyasporem. Rywalem Sivassporu będzie Caykur Rizespor, którego barw broni Patryk Tuszyński.