Tim Sherwood: To był wielki dzień dla klubu

Szkoleniowiec Aston Villi Tim Sherwood na pomeczowej konferencji prasowej pochwalił swoich podopiecznych za walkę i zaangażowanie, które przełożyło się na pokonanie Liverpoolu, a co za tym idzie awans do finału Pucharu Anglii.

Zdaniem byłego opiekuna Tottenhamu solidna gra i ponad przeciętna determinacja wpłynęły bezpośrednio na zwycięstwo w półfinale FA Cup. Dodatkowo 46-latek zwrócił uwagę na doping kibiców, który trwał od pierwszej do ostatniej minuty rywalizacji na Wembley.

– To był niewątpliwie wielki dzień dla klubu. Oczywiście jeszcze niczego nie wygraliśmy, ale niewielu ludzi dawało nam szansę na awans do finału. My jednak wierzyliśmy w takie rozstrzygnięcie – powiedział tuż po meczu Tim Sherwood.

– Dodatkową motywacją było to, iż po wejściu na murawę zdaliśmy sobie sprawę, że nasi fani również wierzą w takie rozstrzygnięcie. To było dla nas bardzo ważne – kontynuował. – Wsparcie ze strony kibiców było ważne zwłaszcza w momencie, kiedy straciliśmy bramkę. Wówczas oni wciągnęli nas z powrotem do gry i już sześć minut później Christian wyrównał – stwierdził.

– W finale będziemy postrzegani jako drużyna słabsza, tak więc to Arsenal będzie miał na sobie większą presję. Oni będą faworytem tego finału. Czeka nas teraz sporo ciężkiej pracy – dodał.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Sobota 18.01.
https://youtu.be/VKonwwTS0LM
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony,

Podcast #kasujemy S01.E18. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony, https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478

Typy NHL: Edmonton Oliers – Arizona Coyotes http://bit.ly/2R2o5Ia #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…