Tom Cleverley: Ten skład może wiele osiągnąć

Pomocnik Evertonu FC, Tom Cleverley uważa, że jego drużyna jest wystarczająco silna, aby zakończyć bieżący sezon Premier League w czołowej czwórce.

“The Toffees” zajmują obecnie dziewiąte miejsce w ligowej tabeli. Do liderującego Leicester City tracą dwanaście punktów.

– W Premier League każdy może wygrać z każdym. Uważamy, że stać nas na zakończenie rozgrywek w najlepszej czwórce. Ten skład może wiele osiągnąć – przyznał 26-latek cytowany przez “Mirror”.

– Obecnie Tottenham radzi sobie naprawdę dobrze, ale my również mamy drużynę, która może konkurować z innymi. Nadal gramy w Pucharze Ligi Angielskiej i wejście do finału byłoby ogromnym sukcesem – dodał.

– Prezentujemy ekscytujący futbol i tworzymy sobie sytuacje bramkowe, więc tym się nie martwimy. Przede wszystkim chodzi jednak o wyniki, a do tej pory nie odnieśliśmy zbyt wielu zwycięstw. Mamy nadzieję, że zmieni się to w przyszłym roku – podsumował.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…