Tomasz Wróbel: Najważniejsze jest zwycięstwo

– Pokazaliśmy, że jesteśmy jednością. Teraz myślimy już o kolejnym spotkaniu. Nadeszły takie czasy, że zdobyliśmy 12 punktów w 4 meczach! To nie przypadek – zaznaczył po wygranej w Głogowie (2:1) kapitan Rozwoju Katowice, Tomasz Wróbel.

Gole dla przyjezdnych strzelali odpowiednio Adam Czerkas oraz Tomasz Wróbel, który ostatecznie wynik rywalizacji ustalił w 84. minucie spotkania. Natomiast honorową bramkę dla Pomarańczowo-Czarnych strzelił Maciej Górski.

– Najważniejsze jest zwycięstwo. Cieszą kolejne punkty. Pokazujemy, że ten zespół ma naprawdę jasny cel i każdy sobie z tego zdaje sprawę. Trener fajnie nazwał to „lotem skazańców”. Obojętnie, czy ludzie, którzy są na tym pokładzie, grają w pierwszym składzie czy wchodzą z ławki – stwierdził gracz Rozwoju, cytowany przez „rozwoj.info.pl”.

– Naprawdę super to wygląda, gratulacje należą się wszystkim, łącznie z tymi, którzy zostali wśród rezerwowych. Pokazaliśmy, że jesteśmy jednością. Teraz myślimy już o kolejnym spotkaniu, choć jest teraz euforia. Nadeszły takie czasy, że zdobyliśmy 12 punktów w 4 meczach! To nie przypadek, a efekt ciężkiej pracy – kontynuował.

– Jak rozmawiamy z chłopakami, to każdy potwierdza, że zostawiliśmy kawał zdrowia i ogrom sił przez 90 minut. Duże uznanie dla trenerów, że potrafią nas tak przygotować, byśmy byli w stanie cały mecz dobrze wyglądać – dodał.