Tottenham – Leicester – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla, na niedzielę 19. lipca, wybraliśmy ze angielskiej Premier League. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Tottenham pokona u siebie Leicester.

Koguty są w naprawdę dobrej dyspozycji, bo od czterech spotkań nie zaznały smaku porażki. Trzy zwycięstwa i jeden remis pokazują, że Jose Mourinho potrafił natchnąć zespół duchem walki  o miejsce gwarantujące udział w europejskich pucharach.

Leicester gra w kratkę i mimo wysokiej pozycji w tabeli gra tej drużyny mocno rozczarowuje. Na pewno głównym problemem Lisów jest gra na wyjazdach, bo w tym roku, w lidze, na obcym boisku odniosły tylko jedno zwycięstwo, pokonując 1. stycznia Newcastle.

My stawiamy na Tottenham, bo wierzymy w Mourinho. On zawsze znajdzie sposób, aby w teoretycznie trudnym meczu, wywalczyć zwycięstwo.

Tottenham – Leicester, typ: 1, kurs. 2.28.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…