Toure: Możemy zwyciężyć w Lidze Mistrzów i Premier League

Pomocnik Manchesteru City, Yaya Toure jest przekonany, że jego drużyna ma realne szanse na zdobycie mistrzostwa Anglii i wygranie tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Podopieczni Manuela Pellegriniego zajmują aktualnie czwarte miejsce w ligowej tabeli. W niedzielę przegrali 1:2 z Tottenhamem Hotspur.

– W tym sezonie moją ambicją jest zwycięstwo w Premier League oraz Lidze Mistrzów. To nigdy nie jest łatwe, ale nadal jesteśmy w grze, więc musimy być pewni siebie – powiedział Iworyjczyk cytowany przez “Mirror”.

– Walka w lidze cały czas jest bardzo otwarta, dlatego pozostaję optymistą. Wiemy, że w tym roku o tytuł rywalizuje wiele zespołów, jednak wciąż mamy szanse na wygraną – dodał.

– Równie ważna jest Liga Mistrzów. Nasz klub znacznie się rozwinął i naprawdę nie sądzę, aby był gorszy od innych europejskich ekip. Niedługo zmierzymy się z Dynamem Kijów, który jest mistrzem Ukrainy i zasługuje na nasz szacunek. Ludzie twierdzą, że jesteśmy faworytami, ale ja daję nam pięćdziesiąt procent szans. Musimy być gotowi – podsumował.

Reklama


Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…