Trener Hamiltonu zawieszony za hazard

sports news

Trener Hamiltonu Brian Rice został zawieszony na dziesięć meczów, po tym jak przyznał się do grania w zakładach bukmacherskich.

Złamał on tym samym zasadę szkockiej federacji piłkarskiej „Zero tolerancji dla hazardu w piłce nożnej”.

Pięć meczów kary Rice już odcierpiał, zatem będzie zawieszony na kolejne pięć spotkań. Na ławkę trenerska ma wrócić pod koniec lutego. Szkoleniowiec przyznał się do problemów z hazardem i zapewnił, że rozpocznie terapię.

– Po przyznaniu się spadł ogromy ciężar z moich barków. Wiem, że zawiodłem wiele osób. Jednak musiałem być szczery wobec siebie i wobec innych. Czas ruszyć dalej. Czuję, że to dla mnie nowy początek – powiedział Rice.

– Mam nadzieję, że moja sytuacja pomoże wielu osobom, mających problem z hazardem. Otrzymałem wiele listów i maili ze wsparciem, również od osób, które twierdziły, że swoim przyznaniem się dodałem im sił – dodał Rice.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.