Turcja – Włochy – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Turcja – Włochy. Typy bukmacherskie do Singla, na piątek 11. dzień czerwca, wybraliśmy z mistrzostw EuropyZapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że w spotkaniu inauguracyjnym Euro 2020, między Włochami, a Turcją padnie remis.

Nie lubimy grać takich turniejów, ale nie mamy specjalnie wyjścia, bo poza Euro, nie ma nic do grania. Jest co prawda jeszcze NBA, ale akurat dzisiejsze mecze za oceanem mogą być bardzo zdradliwe.

Uważamy, że warto postawić w meczu otwarcia na remis. Obie drużyny zapewne przystąpią do pierwszego pojedynku z planem pt. “nie przegrać”. Strata punktów już na starcie, stawia drużynę w bardzo złej sytuacji, czyniąc z drugiego pojedynku mecz o wszystko.

Naszym zdaniem ostrożności w tym starciu będzie na tyle dużo, że po końcowym gwizdku obu ekipom zostanie przyznany jeden punkt.

Turcja – Włochy, typ: X, kurs: 3.80.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Typy na rzuty rożne: Nijmegen – Feyenoord https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-nijmegen-feyenoord/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Fiorentina https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-fiorentina-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Toulouse – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-toulouse-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…