Typy Antka Tysiąca: Bayern – Freiburg

W sobotę Chelsea po raz kolejny zapewniła nam spory zarobek. Mam nadzieję że dziś będzie podobnie.

Na wtorek do analizy wybrałem spotkanie szesnastej kolejki Bundesligi pomiędzy Bayernem Monachium, a Freiburgiem. Drużyna gospodarzy zajmuje pierwsze miejsce z bezpieczną przewagą dziewięciu punktów nad drugim Wolfsburgiem, natomiast goście plasują się na piętnastej pozycji tuż nad strefą spadkową.

Zacznę od drużyny gospodarzy. Drużyna z Bawarii bardzo wyraźnie zdominowała resztę stawki w tym sezonie. W 15 dotychczasowych meczach które rozegrali w tym sezonie wygrali 12, trzykrotnie padł remis. Nie zaznali oni jeszcze goryczy porażki. Również bilans bramkowy Bayernu jest imponujący. Strzelili rywalom 37 a stracili jedynie 3 bramki! W meczach na Allianz Arena odnieśli komplet ośmiu zwycięstw tracąc dwie bramki odpowiednio z Wolfsburgiem i BVB. Zdecydowana większość wygranych Bawarczyków to kilkubramkowe, efektowne zwycięstwa często do zera.

Naprzeciwko nich stanie drużyna Freiburga. W tym sezonie nie wiedzie im się zbyt dobrze. Od samego początku balansują pomiędzy strefą spadkową, a miejscami gwarantującymi utrzymanie. Nie należą do drużyn bramkostrzelnych, w tym sezonie zdobyli ich jedynie 15, co pozwoliło zgarnąć komplet punktów w jedynie dwóch spotkaniach, co sprawia że są najgorszą drużyną pod tym względem w tabeli.

W dzisiejszym spotkaniu moim zdaniem możemy spodziewać się kolejnego wysokiego zwycięstwa Bayernu i myślę, że bardzo prawdopodobne jest to, że gospodarze nie stracą w tym meczu bramki co zdarzało się już wielokrotnie w tym sezonie bo aż 12 razy.

Zdecydowałem się więc na zagranie :

[sc:bet365]Bayern Monachium – Freiburg. Typ: Bayern wygra do zera. Kurs: kurs 1,66

Powodzenia !