Typy Australian Open: Andreescu – Osuigwe

Typy tenisowe
Typy Australian Open: Andreescu – Osuigwe
5 (100%) 2 votes

Ruszamy z typami na pierwszy, tegoroczny turniej tenisowego wielkiego szlema, czyli Australian Open. Codziennie będziemy dawali jedno spotkanie, które naszym zdaniem powinno przynieść zysk. Zapraszamy i życzymy powodzenia!


Bianca Andreescu pokazała się szerszej widowni w Auckland, gdzie po przejściu kwalifikacji doszła do finału przegrywając z Julią Goerges. Kanadyjka posiada dobry serwis, ale też jest groźna z linii końcowej. Mimo swojej sylwetki posiada mocne uderzenie, ale też świetną dynamikę. Co ważne, pokazuje wielką dojrzałość na korcie.

Jej rywalką będzie dziś Whitney Osuigwe, a więc młoda zawodniczka, której brakuje doświadczenia. Nie widzimy jej w starciu z Andreescu, która jest obecnie lepsza, co najmniej o klasę.

Andreescu – Osuigwe, typ: 1 (-4,5 g), kurs: 1.72.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…