Typy Australian Open: Andreescu – Osuigwe

Typy tenisowe
Typy Australian Open: Andreescu – Osuigwe
5 (100%) 2 głosów

Ruszamy z typami na pierwszy, tegoroczny turniej tenisowego wielkiego szlema, czyli Australian Open. Codziennie będziemy dawali jedno spotkanie, które naszym zdaniem powinno przynieść zysk. Zapraszamy i życzymy powodzenia!


Bianca Andreescu pokazała się szerszej widowni w Auckland, gdzie po przejściu kwalifikacji doszła do finału przegrywając z Julią Goerges. Kanadyjka posiada dobry serwis, ale też jest groźna z linii końcowej. Mimo swojej sylwetki posiada mocne uderzenie, ale też świetną dynamikę. Co ważne, pokazuje wielką dojrzałość na korcie.

Jej rywalką będzie dziś Whitney Osuigwe, a więc młoda zawodniczka, której brakuje doświadczenia. Nie widzimy jej w starciu z Andreescu, która jest obecnie lepsza, co najmniej o klasę.

Andreescu – Osuigwe, typ: 1 (-4,5 g), kurs: 1.72.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB