Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na niedzielę 23. dzień lutego wybraliśmy z austriackiej ekstraklasy oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.25. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Na pierwszej pozycji stawiamy na powyżej 2.5 gola w spotkaniu LASK Linz z St. Polten. Zespół z Linzu jest liderem rozgrywek w Austrii i ma tylko punkt przewagi nad Salzburgiem. W ich domowych meczach strzelano w tym sezonie średnio 3.4 gola na mecz. Natomiast w wyjazdowych starciach St. Polten padały średnio 3.1 bramki. Dlatego w tym pojedynku stawiamy na przynajmniej trzy trafienia.

 

Na drugiej pozycji stawiamy, że Los Angeles Lakers pokonają u siebie Boston Celtics przynajmniej trzema punktami. Jest już pewne, że w zespole z Bostonu nie zagra dziś Kemba Walker, który doznał urazu kolana. Bez swojego lidera Celtics raczej nie mają szans z Lakers, którzy grając w swojej hali wygrali w tym sezonie 73 procent meczów ze średnią różnicą aż 9.9 pkt. Liczymy, że koszykarze z Kalifornii wygrają i pokryją skromny handicap -2.5 pkt.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.25.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…