Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na poniedziałek 9. dzień marca wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.10. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Stawiamy, że na powyżej 2.5 gola w spotkaniu rezerw Utrechtu z NEC Nijmegen. W domowych meczach gospodarzy strzelano w tym sezonie średnio 3.6 gola na mecz i w jedenastu z nich (z czternastu) pokrywano linię 2.5 gola.

Natomiast w wyjazdowych starciach Nijmegen oglądaliśmy średnio 3.1 bramki na mecz i w dziewieciu z czternastu pojedynków pokrywano linię 2.5 gola. W związku z tym, liczmy dziś na przynajmniej trzy trafienia.  

 

Na drugiej pozycji stawiamy dodatni handicap +8.5 pkt na Toronto Raptors w wyjazdowym spotkaniu z Utah Jazz. Kanadyjczycy wygrali minionej nocy w Sacramento i zagrają dziś bez dnia przerwy. Grając bez odpoczynku Raptors wygrali sześć z dziewięciu spotkań ze średnią różnicą 3.9 pkt.

W Salt Lake City zawsze gra się ciężko i nie przez przypadek Jazz są faworytem w tym spotkaniu. Liczymy jednak, że gracze z Toronto sprawią, że ten pojedynek będzie bardziej zacięty i gospodarze nie pokryją handicapu -8.5 pkt.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.10.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

 

Reklama


Typy na rzuty rożne: Nijmegen – Feyenoord https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-nijmegen-feyenoord/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Fiorentina https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-fiorentina-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Toulouse – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-toulouse-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…