Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

KV Mechelen – Kortrijk i PSV – Vitesse. To dwa typy bukmacherskie do Dubla na sobotę, 21. dzień stycznia. Wybraliśmy mecze z belgijskiej Jupiler League oraz z holenderskiej Eredivisie.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi 2.35. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

KV Mechelen – Kortrijk, typ: powyżej 2.5 gola

W historii pojedynków tych drużyn, często pokrywana była linia 2.5 gola. Dlatego dziś również liczymy, na grad bramek, mimo iż pogoda w Belgii podobno jest niezbyt przyjazna do grania w piłkę. Temperatury bliskie zeru mogą utrudniać strzelanie bramek, ale też potrafią mnożyć błędy w obronie, po których łatwiej o gole. Nam bliżej do tego drugiej scenariusza.

PSV – Vitesse, typ: BTS

PSV zawodzi swoich fanów i często sprawia psikusa graczom. Tydzień temu my również przejechaliśmy się na stawianiu na drużynę z Eindhoven. Nie zrażamy się jednak i dziś stawiamy, że w starciu z Vitesse obie drużyny zdobędą przynajmniej jedną bramkę. PSV ma kłopoty w defensywie i liczymy, że ekipa z Arnhem przynajmniej raz z nich skorzysta. O gola dla gospodarzy jesteśmy spokojni.


Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”